Новини

04.12.2013

Акційна пропозиція для бізнесу від АКОРДБАНК.

ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» пропонує новим корпоративним клієнтам скористатися акційною тарифною пропозицією. На протязі трьох календарних місяців послуги банку з ведення поточного рахунку та щомісячної абонплата за користування системою Internet Banking не тарифікуються. Акційними тарифами можуть скористатися нові клієнти Банку, які відкриють поточний рахунок в будь-якому відділенні банку в Києві, Харкові, Одесі і Херсоні до 31 січня 2014 року.
Крім цього, клієнти, які відкрили поточний рахунок до 02 грудня 2013 року, мають можливість на протязі трьох місяців безоплатно отримувати інформацію по всім операціям по рахунку, підключившись до послуги GSM-banking. Акція діє до 31 січня 2013 року (включно) в усіх відділеннях Банку в місті Києві, Харкові, Одесі та Херсоні.

03.12.2013

АКОРДБАНК пропонує вигідні умови отримання золотої накопичувальної карти

АКОРДБАНК презентував святкову акційну пропозицію «НОВОРІЧНИЙ ЗОЛОТИЙ АКОРД». Акція діє з 1 грудня 2013 року по 15 січня 2014 року.
У рамках спеціальної пропозиції АКОРДБАНК пропонує нові вигідні умови отримання золотої накопичувальної картки MasterCard Gold, а саме: оформивши будь-який депозитний вклад на суму від 1000 грн або 500 дол. США терміном мінімум один рік, клієнт отримує платіжну картку MasterCard Gold за 50 грн.
Основними перевагами MasterCard Gold є: отримання відсотків за депозитним вкладом і необмежене поповнення рахунку без комісії, можливість проводити розрахунки в торговельних мережах України та за кордоном, підключення GSM банкінгу та ICardBanking, зняття готівкових коштів через касу та банкомати АКОРДБАНКУ без комісій, придбання додаткової картки будь-якого типу зі знижкою, цілодобова клієнтська підтримка та участь в акціях від MasterCard.
Крім того, на залишок коштів за картковим рахунком АКОРДБАНК щомісяця нараховує підвищені відсотки — 5 % у гривні та 3 % у валюті.
«АКОРДБАНК завжди готує своїм клієнтам сюрпризи до свят. У даному випадку користування карткою MasterCard Gold, а також іншими платіжними картками, відкриють нові можливості для наших клієнтів в наступному році», — зазначає Вадим Ходаковський, начальник управління розвитку бізнесу АКОРДБАНКУ.

28.11.2013

АКОРДБАНК навчає банківській професії з французьким акцентом

Освітня програма АКОРДБАНКУ розширює кордони. Так, 21 листопада представників банку запросили в Міжнародну французьку школу, що в Пущі-Водиці. В унікальній школі, де навчання відбувається за двома освітніми програмами — державною та французькою — вже стало традицією проводити зустрічі з  фахівцями різних сфер діяльності з метою  ближчого знайомства учнів з різними професіями. Зважаючи на успішний досвід АКОРДБАНКУ — представники банку з найбільш схвальними відгуками нещодавно завершили низку уроків з фінансової грамотності у столичних школах в рамках святкування Всесвітнього дня заощаджень, — викладацький колектив школи на чолі з координатором профорієнтаційної програми та директором Французької міжнародної школи мадам Тіфен Анрі без вагань зупинили свій вибір на АКОРДБАНКУ. Представники фінансової установи відповіли взаємністю, організувавши круглий стіл на тему «Банки та банківська грамотність».
Зустріч проходила у форматі двох блоків: семінар-дискусія та презентація банківської системи в Україні та світі. Високий рівень підготовки та бездоганна дисципліна закладу далися взнаки. Гостей зустріли гідні опоненти — вони ж старшокласники. Тож переговори «без краваток» відбулися. Час візаві з організаторами: Вадимом Ходаковським, начальником управління розвитку бізнесу АКОРДБАНКУ, модератором круглого столу, Мар’яною Шкурупій та Миколою Шабановим, лекторами-доповідачами АКОРДБАНКУ та директором Французької міжнародної школи м. Києва Тіфен Анрі.
— Вадиме Володимировичу, ви звикли проводити семінари з фінансової грамотності у звичайних загальноосвітніх школах та спеціалізованих навчальних закладах для соціально незахищених категорій дітей. Ваші підопічні майже не були знайомі з банківською справою. Тепер випала нагода поспілкуватись зі знавцями — учнями приватної школи. Чи відчули Ви різницю у підготовці та поведінці дітей?
— Ці школярі  не менш виховані та серйозні за ліцеїстів-кадетів. У свої 14–16 років вони не працюють, проте вже сьогодні мають хорошу базову підготовку. Через кілька років ми б не відмовилися взяти учнів на стажування.
— На чому ви акцентували увагу в бесіді з учнями?
— Детально обговорили, в чому різниця між послугами, що надаються банками фізичними та юридичними особами. У другій частині зібрання АКОРДБАНК презентував відео-ролик про історію грошей. Більше уваги дітей, як я і передбачав, сконцентрувалося на сучасності. Запевняю, кожен учасник запам’ятав п’ять банків, що  входять в ТОП 20 світових та представлені в Україні, як таблицю множення.  Історично склалося, що банкірам властиві незмінні принципи: стабільність, могутність, консервативність. Це життєве кредо успішної ділової людини і, буду сподіватись, воно стане таким  і для учнів Міжнародної французької школи
— Які найгостріші запитання учнів запам’яталися?
— Дівчата були активнішими, проте хлопці — справжні комерсанти. Певно, вони просто очікували на головну тему — фондові біржі та операції з  акціями, як можливість заробляти гроші. Тут юнаки не розгубились (сміється).
       Проаналізувавши цю зустріч, ще раз переконуюсь: «вік живи – вік учись». Я побажав своїм опонентам не зупинятися на досягнутому.  І в цьому віці у них є можливість вчитися. А ми завжди готові їм допомагати.
Резюмую словами Евгена Бернштама, який в одному з інтерв’ю сказав: «Банкір – це перш за все  адекватна людина». От чому ми вели бесіду  за круглим столом, ось чому не ставили жодних бар’єрів в спілкуванні. Щоб діти задали нам питання і зняли всі перешкоди. Якщо 10 відсотків з них оберуть банківську професію, буду вважати, що в цьому є і наш вагомий внесок
— Мар’яно Миколаївно, презентація під вашим керівництвом виглядала дуже органічно. Відчувається Ваше щире захоплення темою закордонних банків.
— Ви праві. На початку своєї кар’єри я три роки працювала у французькому банку. Це була безцінна школа.  Тож, презентуючи світову банківську систему, керуюсь власним прикладом. Участь АКОРДБАНКУ в цій програмі базується на практиці. Сподіваюсь, мій досвід допоміг учням краще зрозуміти професію сучасного банкіра.  
— Справді, присмак французької культури скрізь. Мар’яно, діти даної школи  краще розуміються на фінансах?  Чи вдалося їх чимось здивувати?
— Під час презентації ми демонструвалися найстаріші банки, найбільшу двадцятку банків світу за активами, діяльність та класифікацію банків, вигляд відділень у різних куточках світу.  Наприклад, в новину була інформація про послугу cash-in (внесення готівки), дорожні чеки, клієнт-банк. Про банк майбутнього слухали особливо зосереджено — переймалися  безпекою  операцій, що виконуються з втіленням технологій у телефоні з NFC-чіпом. Вже стала традицією цікавість школярів, як же заробляє банк. Цього разу загальну інформацію ми розкрили під площиною різниці доходів (процентних, комісійних, від торгівлі між банками, обміну валют) та витрат (комісійних,   адміністративних та інших).
— В Україні зовсім скоро учні стануть абітурієнтами. Віддаєте перевагу національній вищій освіті?
— Особисто я та Вадим Володимирович закінчили Київський національний економічний університет,  задоволенні якістю освіти. Для французької школи питання вступу у виші ми лишили на десерт. Презентований нами до уваги учнів рейтинг кращих закладів з підготовки банківських працівників обмежений Україною. Проте ми завжди підтримуємо закордонний досвід. Випускникам французької школи набагато легше, оскільки вони отримають диплом міжнародного зразку. Це дозволить їм обирати також іноземні коледжі та університети. Оптимальний варіант, на мій погляд, — освіта в Україні та стажування за кордоном.  На банкіра потрібно вчитися 5 років, а ще є сенс отримати як профільну, так  і додаткову  освіту,  що має стосунок до профільної.  Я працювала з 3-го курсу – з 20 років – і по отриманню диплома вже мала трирічний досвід роботи. Наприклад, в банківській справі корисно мати юридичну освіту та освіту з IT-технологій. Вадим Володимирович в цьому році отримав диплом юриста, і це дійсно допомагає в роботі.
— Мадам Анрі, ви стали ідеологом профорієнтаційної програми в школі і щиро підтримували своїх вихованців на круглому столі, були не менш активною його учасницею.
— Приємно здивована, отримала відповіді на питання, які не могла знайти з часів студентства. Я переконалася, що для наших дітей є робота в майбу. Ніхто з них не може не знати, що таке банк, депозит, кредит, чекова книжка, якої немає у фізичних осіб в Україні, на відміну від Франції (сміється), картка, особистий рахунок. Це їх майбутнє. Оскільки  світ  розвивається стрімко, будь-які навички є корисними. Нехай це буде банківська справа».

27.11.2013

АКОРДБАНК допомагає у виборі професії учням українсько-французької школи

21 листопада 2013 року АКОРДБАНК провів круглий стіл на тему «Банки та банківська грамотність» для учнів Міжнародної французької школи - спеціалізованого навчального закладу з українсько-французькою програмою навчання в передмісті Києва — Пущі- Водиці.
У рамках програми з профорієнтації викладацький колектив школи з України та Франції запросив представників банку розповісти учням про специфіку роботи банків та познайомити з особливостями банківської професії. Рішення на користь АКОРДБАНКУ було ухвалено на підставі успішної практики банку проведення циклу уроків з фінансової грамотності в столичних школах в рамках проекту «Всесвітній день заощаджень» у жовтні 2013 року.
 Зустріч пройшла у форматі  живого спілкування представників банків зі школярами, демонстрації відео-ролика про перші гроші і перших банкірів, історію виникнення банків і принципи отримання ними доходу, ознайомлення з банківськими послугами для юридичних та фізичних осіб, їх застосування в Україні та світі, а також презентації «банку майбутнього». У кінці семінару дітям розповіли про видатного українського банкіра Вадима Гетьмана і його значний внесок у розвиток банківської справи.
«Ми отримали колосальне задоволення від спілкування з учнями цієї унікальної школи. Діти дійсно цікавляться банківськими продуктами. Кожен з них вибере свій шлях у житті, але нам буде приємно, якщо наша зустріч зможе вплинути на їх рішення у майбутньому», – коментує Вадим Ходаковський, начальник управління розвитку бізнесу АКОРДБАНКУ.
«Зустріч викликала серйозну зацікавленість серед учнів, і після такої доповіді діти просто не можуть не знати, що таке банківська система, продукти та послуги, які надає банк», – додає Тіфен Анрі, директор Міжнародної французької школи.

19.11.2013

АКОРДБАНК підтвердив кредитний рейтинг на рівні uaBBB + — доходність зросла в 4 рази

ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» демонструє високу кредитоспроможність серед українських банків. Відповідно до висновків рейтингового агентства «Експерт-Рейтинг», за підсумками  роботи протягом перших 9 місяців 2013 року кредитний рейтинг банку за національною шкалою оновлено на рівні uaBBB +, а чистий прибуток збільшився майже в 4 рази, порівняно з результатами цього періоду у 2012 році, та склав 2,383 млн. грн. Таким чином, чистий процентний  дохід АКОРДБАНКУ виріс майже на 16 %, а комісійний — на 12,16 %.

За оцінками рейтингового агентства, динаміка фінансової діяльності АКОРДБАНКУ за
9 місяців 2013  року показала позитивні результати, а саме: зобов’язання банку зросли на 5,71 %, при цьому найбільші темпи приросту демонстрували кошти юридичних осіб — 53,71 % росту з початку поточного року; кредити і заборгованість клієнтів з урахуванням резервів знизилися майже на 1,9 %.

З початку 2013 року АКОРДБАНК показав приріст  нормативів ліквідності. Зокрема, рівень миттєвої ліквідності зріс до 83,85 %, що перевищує граничне значення, встановлене НБУ, і забезпечує позитивний вплив на кредитні ризики банку.

«Зростання певних фінансових показників обумовлене плідною роботою протягом усього періоду діяльності банку. Лише правильний контроль структури банківського портфеля, його збалансованість, чітка стратегія розвитку банку та розробка перспективних каналів продажів дають нам  приріст обсягів чистого прибутку», — коментує заступник Голови Правління АКОРДБАНКУ Кошлата О. Б.

15.11.2013

АКОРДБАНК розпочав розіграш квитків на Depeche Mode

У рамках святкової акційної пропозиції «Святкуйте Новий рік двічі!» АКОРДБАНК підготував несподіваний та водночас довгоочікуваний подарунок до Нового року. Беручи участь в акції «Святкуйте Новий рік двічі!», ви відкриваєте для себе депозит «2014» та автоматично стаєте учасником розіграшу квитків на концерт легендарного британського гурту Depeche Mode в Києві. 

Одночасно використовуючи інформаційну платформу в соціальній мережі Facebook, АКОРДБАНК відкриває сторінки минулих років: історію створення колективу, цікаві події з життя кожного виконавця тощо.

До інформаційної підтримки залучено фінансовий портал «Минфин», який із задоволенням погодився надати свій майданчик у популярній інтернет-мережі для розширеної інформації та обміну думками, враженнями, бажаннями, цікавими історіями, які пов’язані з творчістю гурту Depeche Mode.  Вас очікує найвигідніший тандем — збільшення доходу до 20 % у гривні та максимум розваг!

Не проґавте значущу пропозицію 2014 року!  Заходьте на офіційну сторінку АККОРДБАНКУ у мережі Facebook для отримання детальнішої інформації та участі, а також лайків, пропозицій та коментарів. Грандіозний розіграш вже розпочато!

11.11.2013

АКОРДБАНК резюмує свою діяльність у масштабному проекті – соціальній програмі «Всесвітній день заощаджень в Україні»

Наразі АКОРДБАНК в рамках програми «Всесвітній день заощаджень» готується до останньої активності, яка стартувала з кінця вересня  та запланована у форматі конкурсу для журналістів на тему популяризації цього свята в нашій державі.
За підсумками журналістського конкурсу, організаторами якого виступають Незалежна асоціація банків України (НАБУ) і німецький банк розвитку KfW, у середині листопада планується проведення прес-конференції, на якій буде оголошено ім’я переможця  та визначено головні напрямки українського проекту на наступний рік. 
В рамках соціальної програми АКОРДБАНК долучався до конкурсу малюнків, успішно провів уроки фінансової грамотності для учнів столичної школи № 63 та Київського ліцею-інтернату № 23. Крім того, прес-служба АКОРДБАНКУ взяла участь у конкурсі на кращу журналістську роботу, присвячену популяризації програми «Всесвітній день заощаджень в Україні».
 «Ми захоплюємося реалізацією програми «Всесвітній день заощаджень» з ціллю популяризації в Україні  ідеї заощадження  коштів. Завдяки проекту АКОРДБАНК хоче поділитися своїм досвідом успішного управління фінансами, навчити дітей та молодь грамотному заощадженню коштів та розповісти про переваги зберігання коштів в банках. Долучившись до участі у програмі, ми також хочемо донести свої знання на навички до населення. Тож НАБУ може розраховувати на нашу активну підтримку і в подальшому», — підкреслив Вадим Ходаковский, начальник управління розвитку бізнесу АКОРДБАНКУ.

05.11.2013

Спеціальна акційна пропозиція «Святкуйте Новий рік двічі!». Депозит «2014» від АКОРДБАНКУ — максимальний дохід за мінімальної суми поповнення.


Напередодні свят АКОРДБАНК проводить новорічну акцію «Святкуйте Новий рік двічі!», у рамках якої пропонує для своїх клієнтів спеціальний новорічний подарунок — акційний депозит «2014». Починаючи з 4 листопада 2013 року по 14 січня 2014 року, відкрити депозит можна убудь-якому відділенні банку.

Новий продукт передбачає вигідні умови з короткострокового розміщення коштів з можливістю  поповнення рахунку у розмірі мінімальної суми 300 грн. в перші два місяці. Депозит включає в себе: оптимальний термін розміщення грошових коштів — 4 місяці, мінімальну суму вкладу — 1000 грн., та високу ставку доходу на рівні 20 % (1-й, 3-й місяці) і 14 % (2-й, 4-й місяці) у гривні. Виплата відсотків проводиться щомісячно .

«Даний депозит має оптимальні умови з короткострокового розміщення коштів. Це вклад, який гарантує отримання максимального та стабільного прибутку. Зробіть собі подарунок заздалегідь та відсвяткуйте Новий рік і Старий Новий рік разом з нами», — коментує Вадим Ходаковський, начальник управління розвитку бізнесу АКОРДБАНКУ.

Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефоном 0 800 503-8-800.

01.11.2013

Нагородження переможця конкурсу


Сьогодні в головному офісі АКОРДБАНКУ відбулося нагородження переможця конкурсу, який проводився в рамках проекту Незалежної асоціації банків України «Всесвітній день заощаджень».
Переможцем став клієнт банку Жарков О.М., отримавши свої квитки на концерт Валерія Меладзе. Привітала і вручила подарунок заступник Голови Правління Кошлата О.Б.
АКОРДБАНК бажає своєму клієнту разом із його сім’єю чудово провести час!
Щиро дякуємо всім за активну участь у конкурсі! Новий аншлаг можливостей незабаром чекає на Вас!
Слідкуйте за новинами на сторінці АКОРДБАНКУ у фейсбуці.

25.10.2013

АКОРДБАНК вдруге провів семінар в рамках проекту НАБУ «Всесвітній День заощаджень».

Продовжуючи своє спілкування із столичною молоддю, 23 жовтня 2013 року АКОРДБАНК провів свій другий семінар з вихованцями «Кадетського корпусу» ліцею-інтернату №23. Захід, на якому розглядали такі ключові теми як: ефективне розпорядження своїми коштами та вибір надійного місця їх зберігання, був традиційно присвячений проекту НАБУ.
Спілкуючись, учасники уроку аналізували позитивні та негативні сторони умов обслуговування клієнтів, ставили доповідачу зовсім не дитячі запитання — наприклад, чому можна довіряти банкам у цьому році та які вигоди отримує фінансова установа від зберігання грошей. Старші кадети більше цікавились вірогідністю зниження майбутнього курсу долару, розпитували про фінансову ситуацію у Греції та намагалися знайти причини зменшення кількості відділень деяких українських банків. Під час бесіди спеціалісти АКОРДБАНКУ дізналися, що хлопці 14–16 років вже почали самостійно заробляти перші гроші у вільний від навчання час.
В ході опанування механізму складання тижневого бюджету кадетам було цікаво дізнатись, як можна отримати прибуток в їх віці та послухати рекомендації правильного планування своїх надходжень і витрат, можливостей грамотної економії та заощадження коштів. 
«Гроші повинні постійно знаходитись в обороті та працювати. Ми хочемо навчити дітей та молодь раціонально розпоряджатися своїми коштами, донести до них інформацію, звідки взагалі беруться гроші та наскільки важливі заощадження. Мене вразило, що в такому віці учні вже свідомо розуміють суть планування власного бюджету та зберігання грошей. Але найголовніше — вони вміють їх заробляти та знають їм ціну. Тому вибір фінансової установи для збереження своїх перших заощаджень грає велику роль», — підсумував наприкінці семінару Вадим Ходаковский, начальник управління розвитку бізнесу АКОРДБАНКУ.
Нагадаємо, «Всесвітній день заощаджень» вперше запропонували відзначати 31 жовтня, на Першому інтернаціональному спеціалізованому конгресі представників ощадних кас, який пройшов у Мілані в 1924 році. У 2012 році до країн-учасників програми приєдналася Україна.

22.10.2013

АКОРДБАНК приєднався до участі в проекті НАБУ «Всесвітній День заощаджень»

АКОРДБАНК приєднався до участі у проекті НАБУ «Всесвітній День заощаджень», головною метою якого є просування ідеї збереження коштів та залучення нових клієнтів.  В рамках проекту, протягом жовтня поточного року, банки-учасники заходу пропонують клієнтам вигідні умови обслуговування, управлінці проводять семінари для підвищення обізнаності у фінансовій сфері для дітей та молоді — зокрема, розказують про значення заощаджень.
18 жовтня до АКОРДБАНКУ завітали юні слухачі — учні 6 класу школи № 63 м. Києва. Для них був проведений практичний урок з фінансової грамотності, на якому спеціалісти управління розвитку бізнесу банку пояснили дітям, як розпоряджатися та зберігати свої перші накопичення, розповіли про користування картками, розгадали разом з учнями тематичний кросворд та склали бюджет.
«Згідно з опитуванням учасників заходу, більшість учнів зацікавилася розміщенням коштів на банківському рахунку на ім’я дитини, отриманням відсотків від заощаджень, користуванням платіжними картками тощо. Діти вже зараз мріють, як в майбутньому накопичать гроші та придбають машину, а деякі з них хочуть стати банкірами, коли виростуть», — коментує наприкінці семінару Тетяна Пікульська, заступник начальника управління розвитку бізнесу АКОРДБАНКУ.
«Діти, які вже з початкових класів долучаються до світу грошей, добре опановують знання з економічної сфери, більше розуміють, навіщо потрібні конкретні банківські продукти, орієнтуються в поняттях, термінології з банківської тематики. Подібні зустрічі та проекти - це пряме підтвердження, що діти та банки – досить сумісні поняття. Тож, в першу чергу, ми хотіли своїм проектом зацікавити дітей, а потім, дати знання у цій сфері», - коментує Вадим Ходаковький, начальник управління розвитку бізнесу АКОРДБАНКУ.
Нагадаємо, Всесвітній день заощаджень вперше запропонували відзначати 31 жовтня, на першому інтернаціональному спеціалізованому конгресі представників ощадних кас, який пройшов в Мілані у 1924 році. У 2012 році до країн-учасників програми приєдналася Україна.

09.10.2013

«АКОРДБАНК» отримав ліцензію Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

У зв’язку із набранням з 12 жовтня 2013 року чинності Законом України «Про депозитарну систему України» ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» отримав ліцензію Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку серії АЕ №263389 від 24.09.2013  "Професійна діяльність на фондовому  ринку - депозитарна діяльність (Депозитарна діяльність депозитарної установи)". Строк дії  ліцензії з 12.10.2013 необмежений.

Відповідно до отриманої ліцензії ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» як депозитарна установа може надавати наступні послуги:
- відкривати та закривати депонентам рахунки у цінних паперах;
- здійснювати облік цінних паперів, що належать депонентам, на рахунках у цінних паперах;
- здійснювати облік прав депонентів на цінні папери, що обліковуються на їх рахунках у цінних паперах;
- здійснювати обслуговування обігу цінних паперів на рахунках у цінних паперах депонентів;
- складати та видавати виписки з рахунків у цінних паперах депонентів та виписки про операції з цінними паперами;
- надавати депонентам інформаційні довідки;
- виконувати адміністративні операції за рахунками у цінних паперах депонентів.

Крім того, з метою надання послуг із зберігання активів інститутів спільного інвестування ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» отримав ліцензію Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку серії АЕ №263388 від 24.09.2013  "Професійна діяльність на фондовому  ринку - депозитарна діяльність (Діяльність із зберігання активів інститутів спільного інвестування)". Строк дії  ліцензії з 12.10.2013 необмежений.

ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» здатний забезпечити високий рівень обслуговування з урахуванням індивідуальних потреб кожного клієнта.

Запрошуємо Вас до співпраці.

Просимо звертатися за додатковою інформацією за телефонами (+38044) 5381855, 5939960.

23.09.2013

АКОРДБАНК продовжує дію депозиту «Квінта» до 11 жовтня 2013 року.

ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» продовжує дію літнього депозиту «Квінта» до 11 жовтня 2013 року.
Акційний депозит «Квінта» був презентований у червні з нагоди 5 - річчя банку та поєднав у собі найвигідніші умови короткострокового розміщення коштів на рахунках, серед яких є : мінімальна сума вкладу - 500 грн або 50 доларів США, оптимальний строк депозиту (5 місяців) та привабливі відсоткові ставки - 18% в гривні та 7,5% в доларах США. За бажанням клієнта може бути оформлена платіжна карта для нарахування відсотків.
«Депозит «Квінта» демонструє позитивну динаміку росту зацікавленості вкладників.  «АКОРДБАНК вирішив продовжити дію депозиту «Квінта» , оскільки наші клієнти задоволені умовами даного банківського продукту завдяки оптимальному поєднанню строку депозиту та виплат по ньому »  - коментує Начальник управління розвитку бізнесу Ходаковський Вадим Володимирович
Депозит «Квінта» можна оформити у кожному відділенні банку в Києві, Харкові, Одесі і Херсоні.

05.09.2013

Нові можливості GSM-банкінгу

Клієнти банку, які користуються послугою GSM-банкінгу, отримали можливість самостійно блокувати свої картки у випадках втрати або крадіжки картки шляхом відправки СМС повідомлення на номер 4682 у наступному форматі:
BLOCK   - блокуються всі картки до рахунку, до якого підключена послуга;
BLOCK****  - блокується обрана карта, де **** є 4 останні цифри номеру карти клієнта.
Довідки за телефоном 044 538-18-61.

02.09.2013

АКОРДБАНК став партнером першого хакатону енергетичних інновацій TeslaCamp

23-25 серпня в селі Осещина Київської області,  відбувся перший хакатон енергетичних інновацій TeslaCamp під відкритим небом.  Захід об’єднав спеціалістів з відновлювальної енергетики, програмістів, екологів, дослідників та активістів. Підчас хакатону гостям презентували інновації та нововведення в сфері розвитку та впровадження відновлювальних джерел енергії в Україні. Команди молодих спеціалістів, що взяли участь у TeslaCamp представили новітні розробки, які допоможуть відповідально ставитись до споживання електроенергії та слідкувати за станом навколишнього середовища.
АКОРДБАНК, як партнер заходу, взяв активну участь в організації події та допоміг підтримати молодих розробників.
«TeslaCamp цікавий АКОРДБАНКУ в першу чергу тим, що об’єднав талановитих спеціалістів однієї з найперспективніших сфер, яка допоможе світу і Україні зокрема вийти на новий рівень споживання енергоресурсів і впровадити новітні розробки, що мають на меті навчити людство використовувати природні джерела енергії, які не становлять загрози для екології. Такі проекти ми вважаємо перспективними і в майбутньому намагатимемося надавати підтримку розвитку найцікавіших ідей у сфері енергетичних інновацій», - коментує Перший Заступник Голови Правління АКОРДБАНКУ Ольга Кошлата.
Особливими гостями TeslaCamp стали представники світових організацій Activ Solar (Др. Йохан Хартер) та SolarFire (Урс Ріггенбах ).  Вони виступили з доповідями на тему розвитку відновлювальної енергетики в Україні,  а також поділились історіями успішних проектів впроваджених закордоном.

Окрім західних кейсів, у рамках хакатону були також представлені проекти вітчизняних інновацій.
Проект Bobo (polar bear energy display) - іграшковий білий ведмідь, що привчить дітей зберігати електроенергію у домі. Він змінює колір від білого (мінімум) до червоного (максимум) в залежності від інтенсивності використання електроенергії. При максимальному показнику діти мають вимикати зайві прилади. Основною метою технології є виховання свідомих та турботливих громадян планети. За словами керівника проекту Андрія Шмігельського,  його інновація Bobo пропонує в ігровій формі донести дітям ідею збереження енергії, а батькам – заощадити кошти на її використання. «Це класичний приклад технології, що запускає поведінкові зміни через гейміфікацію. За допомогою веб-аплікації через серію «уроків» уся сім’я дізнається, як з розумом користуватися електроенергією. Таким чином, при раціональному використанні електроенергії або заміні її на відновлювальні джерела енергії людство зможе запобігти збільшенню температури планети, що призводить до танення льодовиків та зникнення полярних ведмедів».
Ще одним інноваційним винаходом, який привернув увагу учасників, став проект компактних мікроінверторів, що перетворюють прямий струм  від сонячних батарей в змінний (220 В / 50 Гц) з ефективністю 98%.
Проект орієнтований на виробництво недорогих та високоефективних перетворювачів енергії (мікроінверторів), що дозволять підключати сонячні панелі безпосередньо до мережі змінного струму 220В, трансформуючи їх в мікро-електростанції. «Технологія відрізняється від уже існуючих на ринку своєю доступною ціною та високим ККД. Мікроінвертори можуть застосовуватись навіть в невеликих інсталяціях, що складаються з 1-2 сонячних панелей. Таким чином, навіть користувачі з обмеженою площею для встановлення сонячних батарей зможуть виробляти чисту енергію та подавати її в мережу, зменшуючи свої рахунки за електроенергію» - відмітив керівник проекту EnergyLayer Євген Сбойчаков.
Перспективним є також проект команди «Завтра.ua», що представив інтернет-магазин  дизайнерських товарів із вторинної сировини - Recycling Art.

В цілому, такі заходи як TeslaCamp важливі не тільки з точки зору створення єдиної платформи, що об’єднує спеціалістів, спонсорів, партнерів та небайдужих до розвитку зелених технологій в країні. Завдяки TeslaCamp суспільство отримує можливість дізнатись про речі, які є важливими, але часто губляться в інформаційному просторі і не досягають кінцевої мети – демонстрації того, що зелені технології це просто, зручно і допомагають економити сімейний бюджет.  Більш того, це має позитивний вплив на екологічну ситуацію в Україні і світі.

Усього: 274
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

Курси валют банку

ВалютаКупівляПродаж
Долар США25.1625.39
Євро27.8628.24
Російський рубль0.3150.386
Англійський фунт стерлінгів00.0000.00
Швейцарський франк24.5026.00
Шведська крона00.0000.00
Польський злотий06.1206.49
* курси валют Головного Банку
(в регіонах можуть відрізнятися)

Крос-курси конвертації готівкової валюти

на 16.08.2019
EUR / USD USD / EUR
1,1050 0,8980

Курси для розрахунків
платіжними картками

на 16.08.2019
Валюта Купівля Продаж
USD (840) 25,15 25,55
EUR (978) 27,95 28,40
Операції по картковому рахунку у валютах, відмінних від UAH, USD та EUR конвертуються згідно з курсами MasterCard.

  

ПуАТ «КБ «Акордбанк»  Ліцензія НБУ №245 від 07.11.2011 року
Україна, 04136, м. Київ, вул. Стеценка, буд. 6
0 800 503 880, 044 538-18-61
info[@]accordbank.com.ua